Zgubiłam kluczyki do auta – co robić?

Awatar użytkownika
martaasta09
Posty: 61
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:44 pm

Zgubiłam kluczyki do auta – co robić?

czw sie 23, 2018 11:28 am

Ratunku!

Zgubiłam kluczyki do auta! Kupiłam samochód z jednym kompletem i gdzieś chyba je posiałam. Przeszukałam całe mieszkanie i nie ma! Już nie wiem co robić! Nowego kompletu nie mogę wyrobić, no bo bez kluczyków przecież się nie da.

Codziennie miałam problem ze znalezieniem kluczyków, więc nawet dołączyłam do nich brelok ze światełkiem. Niestety niewiele to pomogło.

Pomóżcie! Co mam robić? Można jakoś dostać się do samochodu bez kluczyków?! :|
Porażka jest po prostu okazją, by spróbować ponownie, tym razem bardziej przemyślanie.

Awatar użytkownika
Norbi89
Posty: 66
Rejestracja: pt cze 09, 2017 10:13 am

Re: Zgubiłam kluczyki do auta – co robić?

czw sie 23, 2018 11:28 am

W starszych modelach można było dostać się do auta za pomocą kawałka odpowiednio wyprofilowanego metalu :) W nowszych samochodach jest tyle zabezpieczeń, że samemu lepiej nie próbować.
Kto się wszędzie czuje jak w domu, nigdzie nie jest u siebie.

Awatar użytkownika
Bartosz_07
Posty: 64
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:05 pm

Re: Zgubiłam kluczyki do auta – co robić?

czw sie 23, 2018 11:30 am

Najlepiej zadzwoń do pogotowia zamkowego, które zajmuje się awaryjnym otwieraniem drzwi. Sama lepiej nie próbuj otwierać, bo tylko włączysz alarm.
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

Awatar użytkownika
Anielka96.85
Posty: 50
Rejestracja: pt cze 02, 2017 1:38 pm

Re: Zgubiłam kluczyki do auta – co robić?

czw sie 23, 2018 11:31 am

Bartosz_07 pisze:
czw sie 23, 2018 11:30 am
Najlepiej zadzwoń do pogotowia zamkowego, które zajmuje się awaryjnym otwieraniem drzwi. Sama lepiej nie próbuj otwierać, bo tylko włączysz alarm.
Bartosz_07 ma rację! Bez awaryjnego otwierania samochodu się raczej nie obejdzie. Poszukaj może jeszcze kluczyków w domu, może się znajdą.
"To, czego boimy się najbardziej, jest z reguły tym, co właśnie powinniśmy zrobić. "

Awatar użytkownika
martaasta09
Posty: 61
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:44 pm

Re: Zgubiłam kluczyki do auta – co robić?

czw sie 23, 2018 11:43 am

Szukam kluczyków już drugi dzień, a muszę pilnie wyjechać w weekend, a jak do tej pory nie znajdę kluczyków, to chyba będę musiała jechać pociągiem albo PKSem, a tego bym nie chciała. Mąż drugi dzień się do mnie nie odzywa, bo do pracy musi jeździć rowerem (wyjdzie mu na zdrowie!).

Znacie może jakąś firmę, która zajmuje się awaryjnym otwieraniem drzwi na terenie Poznania?

Będę wdzięczna za każdy kontakt!
Porażka jest po prostu okazją, by spróbować ponownie, tym razem bardziej przemyślanie.

Awatar użytkownika
barbara86
Posty: 33
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:46 pm

Re: Zgubiłam kluczyki do auta – co robić?

czw sie 23, 2018 11:52 am

Nie martw się martaasta09 każdemu się zdarza! Ja gubię kluczyki średnio raz w tygodniu, ale zawsze się znajdują. Jakiś miesiąc temu zgubiłam kluczyki i musiałam użyć zapasowych (na szczęście je mam!). Po miesiącu kluczyki znalazły się! Pod łóżkiem :)
Nie mam pojęcia jak się tam pojawiły, ale ważne, że są!

Awatar użytkownika
Bartosz_07
Posty: 64
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:05 pm

Re: Zgubiłam kluczyki do auta – co robić?

czw sie 23, 2018 11:54 am

Ja też miałem podobną sytuację i to właśnie w Poznaniu. Byłem na wyjeździe służbowym i spotkałem znajomego. Tak się z nim zagadałem, że nie zauważyłem, że zostawiłem kluczyki na siedzeniu auta – i zamknąłem samochód. No cóż, kluczyków nie dałoby się wyjąć bez zbicia szyby, a tego nie chciałem (planowałem następnego dnia wrócić do domu). Na szczęście kolega polecił mi Lockbusters. Panowie przyjechali i w kilka chwil otworzyli auto, a ja mogłem wrócić do domu. Tobie na pewno też pomogą!
Ostatnio zmieniony pn lis 23, 2020 7:39 am przez Bartosz_07, łącznie zmieniany 1 raz.
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

Awatar użytkownika
martaasta09
Posty: 61
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:44 pm

Re: Zgubiłam kluczyki do auta – co robić?

czw sie 23, 2018 11:54 am

Dzięki wielkie! Już do nich dzwonię!
Porażka jest po prostu okazją, by spróbować ponownie, tym razem bardziej przemyślanie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości