Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w sierpniu? Czemu nie!

Awatar użytkownika
martaasta09
Posty: 61
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:44 pm

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w sierpniu? Czemu nie!

pt sie 25, 2017 9:50 am

Wiem, że jeszcze wcześnie, ale jestem maniakiem świątecznych przygotowań i już teraz chcę wiedzieć, jak mniej więcej będzie wyglądało moje wnętrze w tym okresie. Liczę na Was, bo wiem, że sypiecie pomysłami z rękawa, jesteście nieocenioną pomocą! Mąż stwierdził, że jestem wariatką i lepiej, żebym tutaj nie pisała... Co ważniejsze – teraz ceny ozdób świątecznych są niższe, niż np. w listopadzie, więc może kogoś jeszcze to zainteresuje, a i temat przyda się na przyszłość. Wbrew pozorom do świąt wcale tak dużo nie pozostało :) Przechodząc do konkretów: znacie jakieś sklepy z pięknymi ozdobami świątecznymi? Albo strony, na których od początku do końca jest pokazane jak zrobić domowe dekoracje świąteczne? Czekam na Wasze propozycje!
Porażka jest po prostu okazją, by spróbować ponownie, tym razem bardziej przemyślanie.

Awatar użytkownika
Bulmowski.Grzegorz
Posty: 96
Rejestracja: pt cze 02, 2017 1:33 pm

Re: Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w sierpniu? Czemu nie!

pt sie 25, 2017 9:50 am

No to rzeczywiście się pospieszyłaś :D Ale mi to osobiście nie przeszkadza, lubię, gdy ludzie na coś czekają i są z tego powodu szczęśliwi! Ja wszelkie dekoracje czy ozdoby świąteczne kupuje w sklepach stacjonarnych, bo tak mi wygodniej i zawsze mogę sprawdzić jakość proponowanych mi produktów, a bez tego ani rusz. Często zachodzę do Pepco, ale tam to teraz raczej takich ozdób nie znajdziesz. Musiałabyś uderzyć w sklepy internetowe.
To, co mówię jest najważniejsze!

Awatar użytkownika
a.tracz
Posty: 48
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:17 pm

Re: Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w sierpniu? Czemu nie!

pt sie 25, 2017 9:51 am

Ja niestety w niczym Ci nie pomogę, bo nie jestem ogromną fanką świąt (dla mnie to czas sztucznych uśmiechów, fałszywej życzliwości i tandetnych prezentów).
Twój dom może ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu - najprawdziwsza prawda!

Awatar użytkownika
martaasta09
Posty: 61
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:44 pm

Re: Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w sierpniu? Czemu nie!

pt sie 25, 2017 9:52 am

a.tracz skoro nie jesteś fanką świąt to nie wiem dlaczego tutaj piszesz :) ale rozumiem, że masz potrzebę podzielenia się swoim zdaniem z całym światem. Pytałam o konkretne porady, a nie o opinię dot. tego czasu. Jedni lubią, inni nie – ja to szanuję, a pytanie kieruję raczej do osób, które do tych wydarzeń są pozytywnie nastawione. Piszcie, piszcie! :)
Porażka jest po prostu okazją, by spróbować ponownie, tym razem bardziej przemyślanie.

Awatar użytkownika
a.tracz
Posty: 48
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:17 pm

Re: Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w sierpniu? Czemu nie!

pt sie 25, 2017 9:52 am

Mogę to piszę, nie zabronisz mi :)
Twój dom może ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu - najprawdziwsza prawda!

Awatar użytkownika
Gosiak
Posty: 60
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:32 pm

Re: Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w sierpniu? Czemu nie!

pt sie 25, 2017 9:53 am

Ja uwielbiam święta i przyznam się, że nawet kilkukrotnie puszczałam na youtube świąteczną playlistę. Nie mogę się doczekać przygotowań i wszystkiego, co z tym związane. Ja często korzystam z wyprzedaży przedświątecznych, ale tylko i wyłącznie poprzez sklepy internetowe (jak znajdę nazwę sklepu to tutaj napiszę, mam chyba gdzieś w zakładkach). Mi marzy się stworzenie niepowtarzalnej atmosfery, takiej rodzinnej i pełnej ciepła. Myślę o świecznikach, ale nie wiem czy to sprawdzi się przy dzieciach – zawsze jest zamieszanie, szkoda, żeby miały sobie krzywdę zrobić. A tak ogólnie to myślałam oczywiście o żywej choince, pięknych, czerwonych bombkach i srebrnych łańcuchach :)
"Miłość kpi sobie z rozsądku. I w tym jej urok i piękno."

Awatar użytkownika
martaasta09
Posty: 61
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:44 pm

Re: Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w sierpniu? Czemu nie!

pt sie 25, 2017 9:53 am

Noooo właśnie o taką wypowiedź mi chodziło :) Ja jestem fanką prostych rozwiązań i nie lubię przytłoczonych pomieszczeń (a wiem, że niektórzy na święta wyciągają wszystkie dekoracje, nawet te po babciach – bez urazy – i ustawiają na kredensach, szafkach, komodach i innych takich). Żeby to wszystko jakoś spójnie wyglądało to myślałam o pójściu w stronę stonowanych kolorów i krwistej czerwieni. Myślę, że taki akcent będzie wyglądał naprawdę dobrze. Na drzwi oczywiście zamierzam przygotować wieniec świąteczny i tutaj także pojawia się pytanie – macie może jakieś sprawdzone tutoriale? Czekam na Wasze propozycje! :)
Porażka jest po prostu okazją, by spróbować ponownie, tym razem bardziej przemyślanie.

Awatar użytkownika
wiki.g
Posty: 35
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:23 pm

Re: Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w sierpniu? Czemu nie!

pt sie 25, 2017 9:54 am

O mamo! Kobieto oszalałaś! :D Ja teraz myślę, gdzie tu się wybrać na wakacje we wrześniu a tutaj post o świętach :D Nie będę ukrywała – też lubuję się w tym klimacie i po cichu mam nadzieję, że w tym roku spadnie naprawdę sporo śniegu, chciałabym przeżyć święta z prawdziwego zdarzenia :) Ja wszystkie dekoracje mam już pokompletowane z zeszłego roku, ale zamierzam dołożyć jedynie jakieś srebrne akcenty – ładnie współgra to z zielenią i czerwienią :) No dziewczyny... przez Was teraz będę o świętach rozmyślała.
Jeśli chodzi o blogi czy miejsca, w których można znaleźć tutoriale to wpisz sobie w Google, wszystko Ci wyskoczy i przejrzysz sobie, aż w końcu znajdziesz to, czego szukałaś. To przecież nic trudnego :P
Życia nie należy brać zawsze tak śmiertelnie poważnie, inaczej nie jest godne tego, aby je przeżyć.

Awatar użytkownika
Bulmowski.Grzegorz
Posty: 96
Rejestracja: pt cze 02, 2017 1:33 pm

Re: Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w sierpniu? Czemu nie!

pt sie 25, 2017 9:55 am

No teraz to ja widzę, kto rządzi w tematach świątecznych – oczywiście, że kobiety :D Wy to macie zawsze jakiś pomysł i z niczego zrobicie coś. Nawet (nie wiem, czy mnie oczy nie myliły) widziałem choinkę z makaronu (?). Dla zwykłego faceta to wykracza nieco ponad wyobrażenia, ale doceniam kreatywność!
To, co mówię jest najważniejsze!

Awatar użytkownika
martaasta09
Posty: 61
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:44 pm

Re: Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w sierpniu? Czemu nie!

pt sie 25, 2017 9:55 am

A widzicie... Myślałam, że nikt o świętach nie myśli, a tu proszę :D Nie no, ja odliczam co do dnia i po prostu lubię mieć wszystko zaplanowane i przygotowane. Wiadomo, jeśli trzeba to się improwizuje, ale zazwyczaj staram się żeby było na styk. A powiedzcie mi jeszcze, co sądzicie o dekoracjach wykonanych z drewna? Widziałam, że to niesamowicie modne teraz i tak się zastanawiam, czy warto :) To jak Gosiak, masz tego linka? Czekam niecierpliwie!
Porażka jest po prostu okazją, by spróbować ponownie, tym razem bardziej przemyślanie.

Awatar użytkownika
Gosiak
Posty: 60
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:32 pm

Re: Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w sierpniu? Czemu nie!

pt sie 25, 2017 9:56 am

Poszukałam, poszperałam i mam! Pod tym linkiem są te przedmioty które z powodzeniem możesz postawić na świątecznym stole i wydaje mi się, że to całkiem sprytne rozwiązania: http://www.magiapolnocy.pl/boze-narodze ... ne-na-stol Co do ozdób z drewna, ja o nich też sporo się już naczytałam, no i wiadomo – bycie eko, bio itp., więc tutaj producenci też mają spore pole do popisu. Jeśli byłabyś zainteresowana takimi ozdobami to widziałam je tutaj http://www.magiapolnocy.pl/boze-narodze ... swiateczne i myślę, że są całkiem spoko. Zresztą, wejdź, sprawdź, oceń i zastanów się nad zakupem, przecież nikt Cię tutaj nie zmusza :)
"Miłość kpi sobie z rozsądku. I w tym jej urok i piękno."

Awatar użytkownika
martaasta09
Posty: 61
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:44 pm

Re: Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w sierpniu? Czemu nie!

pt sie 25, 2017 9:56 am

Dzięki Ci! Jesteś wielka! Już przeglądam ofertę i szukam czegoś, co mnie zainteresuje. Mam już pewną koncepcję, ale najpierw przejrzę to, co podrzuciłaś. Mam jedynie nadzieję, że święta w tym roku będą miały klimat, spadnie śnieg i mróz będzie trzymał dłużej niż 3 dni :) Dzięki za pomoc! Myślę, że do tego tematu powrócimy za miesiąc lub dwa :)
Porażka jest po prostu okazją, by spróbować ponownie, tym razem bardziej przemyślanie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość